About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Dental Turizm

Beşiroğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yüksek standartlarda kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunduğumuz için yurtdışı hastalar tarafından tercih edilmekteyiz.

Hastalarımız ağız ve diş tedavilerini yaptırırken aynı zamanda ülkemizin tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı da bulmaktadırlar.Beşiroğlu Ağız ve Diş sağlığı Merkezimiz bölgesinin tek A Tipi ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olup, İstanbul’un Anadolu’ya açılan tarafında, Sabiha Gökçen Havalimanına 25 dakika mesafede ve ana ulaşım güzergahı üzerindedir. Havaalanına ücretsiz VIP servis araçları ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın konaklamaları için merkezimizin yakınında her bütçeye uygun kaliteli hizmet sunan anlaşmalı oteller vardır.

Uzaktan Diş Tedavisi Planlama


Yurtdışı hastalarımızın ağız ve diş sağlığı planlamasını yapabilmemiz için sadece mail yada whats app yolu ile panoramik röntgenlerini göndermelerini istemekteyiz. Bu röntgenler uzman hekimlerimiz tarafından incelenmekte, tedavi planlaması, tedavi süreçleri ve fiyatlandırma ile ilgili hastalarımıza ön bilgilendirme yapılmaktadır. Böylece hastalarımız kurumumuza gelmeden önce ön bilgi sahibi olurlar. Gerektiğinde telefon ile iletişime geçilerek uzmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme de yapılabilmektedir.

 

Diş Tedavi Süreleri


Yapılacak tedavi planlamasına göre tedavi süresi değişkenlik gösterir. Ancak merkezimizin teknolojik donanımı ve çok sayıda uzman hekim kadrosuna sahip olması nedeniyle, hastalarımıza en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktayız.


Uluslararası Hasta Tercüme Hizmeti


Diş tedavileriniz ile ilgili yapılan işlemlerinizde özel sigorta şirketinizden geri ödeme alabilmeniz için hastalarımıza yardımcı olmakta, tedavi planlamalarınızın ve faturalarınızın anadilinizde yazılı olarak çevirisini sağlamaktayız.


Hasta Transferi


Yurtdışından gelen hastalarımızı havaalanından merkezimize özel ücretsiz VIP araçlarımız ile transfer etmekteyiz.


Profesyonel Hasta Temsilcileri

 

Diş tedavileri için kurumumuzu tercih eden hastalarımıza kuruma girdiği andan tedavilerini tamamlandığı ana kadar eğitimli hasta temsilcileri ile eşlik edilmekte, tedavileri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.